Formy stacjonarne nieodpłatne (w tym szkolenia)
Harmonogram nieodpłatnej działalności doradczej organizowanej przez Mazowiecki Ośrodek Doradztwa Rolniczego w marcu 2024 roku.
W 2024 roku prowadzone będą szkolenia podstawowe dla rolników, obejmujące tematy horyzontalne związane z działalnością gospodarstwa, w szczególności w kontekście obowiązujących przepisów prawnych oraz najważniejszych obszarów i wyzwań polityki rolnej, wynikających z dokumentów programowych i strategicznych.
Szczegółówe informacje dostępne pod linkiem:
Temat | Data (R-M-D) |
Godzina | Powiat | Gmina | Adres | Organizator | Wykładowca | Numer tel organizatora |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
szkolenie: Ubój na użytek własny. Bioasekuracja w gospodarstwie jako istotny element prewencji. Metody zapobiegania stosowania antybiotyków w hodowli zwierząt. | 2024-03-01 | 10:00 | płocki | Płock | Zglenickiego 42D, 09-411 Biała |
Marta Sieklucka | Adria Adamska, Marta Sieklucka |
785 876 748 |
olimpiada: Gminna Olimpiada Wiedzy o Wiejskim Gospodarstwie Domowym i Przedsiębiorczości |
2024-03-01 | 10:00 | miński | Siennica | Mińska 33, 05-332 Siennica |
Jolanta Sadoch-Krusiewicz | Anna Matyszczak | 723 435 702 |
szkolenie: Ubój na użytek własny | 2024-03-01 | 10:00 | miński | Cegłów | ul. Kolejowa 17, 05-319 Cegłów |
Wiktoria Sęktas | Magdalena Chodorek- PIW Mińsk Mazowiecki, Wiktoria Sęktas |
517 157 977 |
pokaz: Wykonywanie kompozycji okolicznościowych - ozdoby wielkanocne ZAPISY ZAMKNIĘTE |
2024-03-03 | 09:00 | siedlecki | Siedlce | Siedlce, ul. Kazimierzowska 21, 08-110 Siedlce |
Anna Matyszczak | Joanna Ocicka - Kwiaciarnia 4Kwiaty |
25 640 09 38 |
szkolenie: Płatności bezpośrednie | 2024-03-04 | 09:00 | nowodworski | Zakroczym | Gminny Ośrodek Kultury w Zakroczymiu, ul. Jana Chilickiego 2, 05-170 Zakroczym |
Marzena Rajewska | Marzena Rajewska, Michał Zalewski - ARiMR |
723 436 126 |
szkolenie: Przeciwdziałanie antybiotykooporności u bydła i trzody chlewnej |
2024-03-04 | 10:00 | sokołowski | Bielany | Sala U.G. Bielany, ul. Słoneczna 5, 08-311 Bielany |
Małgorzata Zalewska | Karolina Zielińska, Wiktoria Sęktas |
500 074 158 |
pokaz: Kompozycje okolicznościowe - palmy wielkanocne | 2024-03-04 | 11:00 | garwoliński | Trojanów | Życzyn 56A, 08-455 Trojanów |
Justyna Szelag | Anna Matyszczak | 512 266 714 |
szkolenie: Prezentacja wyników projektu Samorządu województwa mazowieckiego pn. Wdrażanie koncepcji Smart Villages w województwie mazowieckim | 2024-03-05 | 10:00 | ostrołęcki | Czerwin | Urząd Gminy Czerwin | Jabłońska Magdalena | Katarzyna Golan | 723 436 225 |
szkolenie: Antybiotykooporność- innowacyjne rozwiązania dla hodowców bydła mlecznego ZAPISY ZAMKNIĘTE |
2024-03-05 | 10:00 | siedlecki | Siedlce | ul. Kazimierzowska 21, 08-110 Soedlce |
Katarzyna Zybert | Karolina Zielińska, Wiktoria Sęktas |
517 557 746 |
olimpiada: Gminna Olimpiada Wiedzy o Wiejskim Gospodarstwie Domowym i Przedsiębiorczości |
2024-03-05 | 11:00 | miński | Dębe Wielkie | ul. Strażacka 3, 05-311 Dębe Wielkie |
Małgorzata Zwierz | Anna Matyszczak | 501 598 699 |
Prezentacja wyników projektu samorządu województwa mazowieckiego pn. "Wdrażanie koncepcji Smart Villages w województwie mazowieckim" | 2024-03-06 | 10:00 | pułtuski | Pułtusk | PZDR w Pułtusku ul. Mickiewicza 22 A 06-100 Pułtusk | Anna Lenart | Anna Nowicka | 512260471 |
szkolenie: Plan strategiczny WPR |
2024-03-06 |
09:00 | pruszkowski | Michałowice | Świetlica Pęcice, ul. Zaułek 7, 05-806 Komorów |
Marta Harasymovych | Marta Harasymovych, Dariusz Piekutowski | 723 430 854 |
szkolenie: Dobre praktyki rolnicze mające na celu ochronę wód przed zanieczyszczeniem azotanami pochodzącymi ze źródeł rolniczych i program azotanowy | 2024-03-06 | 10:00 | ostrołęcki | Lelis | Remiza- Łęg Przedmiejski 92 | Magdalena Jabłońska | Katarzyna Golan | 723 436 225 |
olimpiada: Gminna Olimpiada Wiedzy o Wiejskim Gospodarstwie Domowym i Przedsiębiorczości |
2024-03-06 | 10:00 | garwoliński | Łaskarzew | Stary Pilczyn 79, 08-450 Łaskarzew |
Iwona Bontruk | Anna Matyszczak | 723 430 637 |
szkolenie: Rozpoznawanie gatunków siedliskowych roślin oraz ptaków na potrzeby działania interwencji rolno-środowiskowo-klimatycznych Planu Strategicznego dla WPR na lata 2023-2027 na podstawie gminy Sarnaki | 2024-03-06 | 10:00 | łosicki | Sarnaki | Urząd Gminy sala konferencyjna Sarnaki, ul. Berka Joselewicza 3, 08-220 Sarnaki |
Łukasz Ostaszewski | Łukasz Ostaszewski, Kamil Kryński |
512 267 644 |
szkolenie: Prezentacja wyników projektu samorządu województwa mazowieckiego pn. "Wdrażanie koncepcji Smart Villages w województwie mazowieckim" |
2024-03-06 | 10:00 | łosicki | Łosice | Sala konferencyjna Starostwa Powiatowego w Łosicach ul. Narutowicza 6, 08-200 Łosice |
Agnieszka Borkowska | Tomasz Kondraciuk | 609 737 172 |
szkolenie: Prezentacja wyników projektu Samorządu województwa mazowieckiego pn. Wdrażanie koncepcji Smart Villages w województwie mazowieckim | 2024-03-06 | 10:00 | białobrzeski | Stara Błotnica | Sala konferencyjna w Urządzie Gminy Stara BłotnIca, Stara Błotnica 46, 26-806 Stara Błotnica |
Ewa Szczepanik | Małgorzata Lao | 486 132 294 |
szkolenie: Prezentacja wyników projektu samorządu województwa mazowieckiego pn. "Wdrażanie koncepcji Smart Villages w województwie mazowieckim" | 2024-03-07 | 10:00 | legionowski | Legionowo | Generała Władysława Sikorskiego 11, 05-119 Legionowo, aula na parterze | Patrycja Sitkiewicz | Anna Nowicka | 512260435 |
szkolenie: Prezentacja wyników projektu samorządu województwa mazowieckiego pn. Wdrażanie koncepcji Smart Villages w województwie mazowieckim | 2024-03-07 | 10.00 | płocki | M.Płock | Mazowiecki Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Płocku, ul. Zglenickiego 42d, 09-411 Biała |
Edyta Trojanowska | Barbara Snopek | 723 436 142 |
szkolenie: Płatności bezpośrednie |
2024-03-07 |
10:00 | żuromiński | Żuromin | Żuromin, UGiM Żuromin, Pl. Piłsudskiego 3, 09-300 Żuromin |
Maria Kosek | Ewelina Kaźmierczak | 723 435 143 |
olimpiada: Gminna Olimpiada Wiedzy o Wiejskim Gospodarstwie Domowym i Przedsiębiorczości |
2024-03-07 | 10:00 | miński | Cegłów | ul. Kolejowa 17, 05-319 Cegłów |
Wiktoria Sęktas | Anna Matyszczak | 517 157 977 |
szkolenie: Ubój na własne potrzeby. Plan Strategiczny dla Wspólnej Polityki Rolnej –Ekoschemat (Dobrostan Zwierząt) | 2024-03-07 | 10:00 | siedlecki | Zbuczyn | ul. Dębowa 2, 08-106 Zbuczyn |
Bartłomiej Dmowski | Karolina Zielińska, Przedstawiciel PLW | 723 436 155 |
olimpiada: Gminna Olimpiada Wiedzy o Wiejskim Gospodarstwie Domowym, Ekologii i Przedsiębiorczości |
2024-03-08 | 10:00 | łosicki | Platerów | ul. Dworcowa 21, 08-210 Platerów |
Krystyna Wasiluk | Lucyna Adamiak | 723 430 960 |
olimpiada: Unowocześnienie wiejskiego gospodarstwa domowego | 2024-03-08 | 10:00 | warszawski zachodni | Błonie | 05-870 Błonie, ul. Grodziska 1 | Justyna Dobrzyńska | Zofia Rutkowska | 22 721 10 20 |
szkolenie: Płatności bezpośrednie | 2024-03-08 | 11:00 | lipski | Ciepielów | Remiza OSP w Łaziskach, Łaziska 99, 27-310 Ciepielów |
Ewa Choroś | Aleksandra Pietrzyk | 512 263 247 |
szkolenie: Mechanizmy wsparcia pszczelarstwa w latach 2023-2027 i metody zwalczania warrozy pszczół | 2024-03-10 | 10:00 | sokołowski | Sokołów Podlaski | Skwer Najświętszej Maryi Panny 1A (sala wykładowa), 08-300 Sokołów Podlaski |
Martyna Godlewska Rytel - Skorek | Witold Kąkol | 517 757 309 |
Gminna Olimpiada Wiedzy o Wiejskim Gospodarstwie Domowym i Przedsiębiorczości |
2024-03-10 | 12:00 | sokołowski | Sterdyń | GOKiS ul.Lipowa 2, 08-320 Sterdyń |
Grzegorz Niewiński | Lucyna Adamiak | 512 265 502 |
Olimpiada Wiedzy o Wiejskim Gospodarstwie domowym i Przedsiębiorczości. | 2024-03-10 | 15:00 | sokołowski | Repki | ul. Szkolna 3, 08-307 Repki |
Izabela Jasińska-Rulska | Anna Matyszczak | 512 265 256 |
szkolenie: Prezentacja wyników projektu samorządu województwa mazowieckiego pn. "Wdrażanie koncepcji Smart Villages w województwie mazowieckim" |
2024-03-11 | 10:00 | węgrowski | Stoczek | Urząd Gminy - sala konferencyjna, ul. Kosowska 5, 07-104 Stoczek | Iwona Olkowska | Tomasz Kondraciuk | 512267273 |
pokaz: Wykonywanie kompozycji okolicznościowych | 2024-03-11 | 12:30 | siedlecki | Suchożebry | Kownaciska 46, 08-125 Suchozebry |
Małgorzata Stolarzewska-Sierakowska |
Matyszczak Anna | 512 264 914 |
szkolenie: Płatności bezpośrednie | 2024-03-11 | 11:00 | miński | Kałuszyn | ul. Pocztowa 1, 05-310 Kałuszyn |
Jerzy Grabowski | Małgorzata Zwierz | 723 436 377 |
konferencja: Kompleksowa technologia uprawy roślin jagodowych. Zagrożenia i perspektywy na nowy sezon. |
2024-03-12 |
09:00 | płoński | Płońsk | CEK Poświętne, ul. Sienkiewicza 11, 09-100 Płońsk |
Emilia Ambroziak | dr Małgorzata Tartanus, dr Monika Michalewska - Instytut Ogrodnictwa Skierniewice PIB |
508 471 018 23 663 07 33 |
szkolenie: Ubój na własny użytek | 2024-03-12 | 10:00 | miński | Dębe Wielkie | ul. Strażacka 3, 05-311 Dębe Wielkie |
Małgorzata Zwierz | Magdalena Chodorek - PIW Mińsk Mazowiecki, Wiktoria Sęktas |
501 598 699 |
szkolenie: Estetyzacja zagrody wiejskiej-ogrody przydomowe. | 2024-03-12 | 10:00 | siedlecki | Wodynie | GOK Wodynie, ul.Siedlecka 41, 08-117 Wodynie |
Barbara Mitrzak | Anna Matyszczak | 519 556 596 |
szkolenie: Płatności bezpośrednie |
2024-03-13 |
10:00 | ostrowski | Boguty Pianki | UG Boguty Pianki | Krystyna Chmielewska | Justyna Sienicka | 723 436 347 |
pokaz: Projektowanie i wiosenna pielęgnacja ogrodu - urządzanie rabat kwiatowych |
2024-03-13 |
10:00 | wyszkowski | Rząśnik | ul. Spokojna 1, 07-205 Rząśnik |
Jolanta Mieszało | Beata Piwowarska | 512 259 140 |
szkolenie: Płatności bezpośrednie | 2024-03-13 | 10:00 | miński | Cegłów | ul. Kolejowa 17, 05-319 Cegłów |
Wiktoria Sęktas | Małgorzata Zwierz | 517 157 977 |
pokaz: Dekoracje i ozdoby wielkanocne | 2024-03-13 | 10:00 | sokołowski | Bielany | Sala U.G. Bielany, ul.Słoneczna 5, 08-311 Bielany |
Małgorzata Zalewska | Anna Matyszczak | 500 074 158 |
olimpiada: Unowocześnienie wiejskiego gospodarstwa domowego | 2024-03-13 | 10:00 | warszawski zachodni | Błonie | 05-850 Ożarów Mazowiecki, ul. Poznańska 165 |
Klaudia Sofuł | Zofia Rutkowska | 22 721 10 20 |
szkolenie: Zasady prowadzenia gospodarstw w systemie rolnictwa ekologicznego, nowe możliwości dofinansowania w ramach WPR 2023-2027 |
2024-03-13 |
11:00 | nowodworski | Pomiechówek | Urząd Miejski, ul. Elektronowa 3, 05-190 Nasielsk - sala konferencyjna |
Przemysław Chojnacki | Joanna Tyburska | 723 436 310 |
szkolenie: BHP w rolnictwie |
2024-03-13 2024-03-25 |
10:00 | wyszkowski | Rząśnik | UG Rząśnik | Anna Knap | Anna Knap, pracownik KRUS | 505 302 432 |
szkolenie: Płatności bezpośrednie |
2024-03-14 |
9:00 | warszawski | Ursynów | Dzielnicowy Ośrodek Kultury Ursynów, ul. Kajakowa 12b, 02-838 Warszawa |
Agnieszka Rechnia | Małgorzata Borowa | 517 157 620 |
szkolenie: Płatności bezpośrednie |
2024-03-14 |
10:00 | ostrowski | Nur | GOK, ul. Drohiczyńska 2 | Krystyna Chmielewska | Justyna Sienicka | 723 436 347 |
szkolenie: Dobre praktyki rolnicze mające na celu ochronę wód przed zanieczyszczeniem azotanami pochodzącymi ze źródeł rolniczych i program azotanowy | 2024-03-14 | 10:00 | garwoliński | Borowie | Świetlica wiejska, Iwowe 34, 08-412 Borowie |
Marzanna Nowak | Justyna Niedziałek | 512 263 970 |
szkolenie: Płatności bezpośrednie | 2024-03-14 | 10:00 | otwocki | Karczew | Świetlica Wiejska Glinki 50, 05-480 Karczew |
Agnieszka Wiącek | Małgorzata Zwierz | 512267152. |
szkolenie: Ubezpieczenie w rolnictwie | 2024-03-14 | 10:00 | siedlecki | Paprotnia | Urząd Gminy w Paprotni, ul. 3. Maja 2, 08-107 Paprotnia |
Grzegorz Dębski | Bartłomiej Dmowski, przedstawiciel PT KRUS w Siedlcach | 512 264 335 |
szkolenie: Przepisy prawne w agroturystyce i wymagania kategoryzacyjne wiejskiej bazy noclegowej | 2024-03-14 | 10:00 | siedlecki | Siedlce | Siedlce, ul. Kazimierzowska 21, 08-110 Siedlce |
Anna Matyszczak | Maria Sudnik | 25 640 09 38 |
szkolenie: Dobre praktyki rolnicze mające na celu ochronę wód przed zanieczyszczeniem azotanami pochodzącymi ze źródeł rolniczych i program azotanowy | 2024-03-15 | 08:30 | szydłowiecki | Szydłowiec | Szydłowiec, ul. Jastrzębska 13 |
Emilia Wabik | Magdalena Gwarek | 723 433 971 |
szkolenie: Płatności bezpośrednie |
2024-03-15 |
10:00 | ostrowski | Andrzejewo | ul. Warszawska 36 | Justyna Sienicka | Krystyna Chmielewska | 723 436 115 |
szkolenie: Płatności bezpośrednie | 2024-03-15 | 10:00 | makowski | Czerwonka | Czerwonka Włościańska 38 | Dariusz Oleksiak | Anna Ignatowicz | 512 257 698 |
szkolenie: Płatności bezpośrednie 2024 r. | 2024-03-15 | 10:00 | gostyniński | Gostynin | Gostynin, ul.Rynek 26 - sala UM |
Ewa Michalska | Ewa Szafran-Szczepańska | 723 436 158 |
szkolenie: Płatności bezpośrednie | 2024-03-15 | 10:00 | łosicki | Platerów | ul. 3 Maja 13, 08-210 Platerów |
Krystyna Wasiluk | ARiMR Rafał Tymoszuk | 723 430 960 |
szkolenie: Wdrażania interwencji rolno-środowiskowo-klimatycznych z Planu Strategicznego dla WPR na lata 2023-2027 |
2024-03-15 | 10:00 | łosicki | Sarnaki | Urząd Gminy sala konferencyjna Sarnaki, ul. Berka Joselewicza 3, 08-220 Sarnaki |
Łukasz Ostaszewski | Krystyna Szczygielska | 512 267 644 |
szkolenie: Płatności bezpośrednie |
2024-03-15 |
11:00 | żuromiński | Siemiątkowo | Świetlica wiejska, ul. W.Reymonta 1, 09-135 Siemiątkowo |
Radosław Rogowski | Robert Strzelecki | 723 436 231 |
szkolenie: Płatności bezpośrednie | 2024-03-18 | 10:00 | makowski | Rzewnie | Rzewnie 19 | Krzysztof Lipka | Pracownicy ARiMR | 723 433 481 |
szkolenie: Płatności bezpośrednie 2024 r. | 2024-03-18 | 10:00 | gostyniński | Pacyna | Model 14 - remiza OSP | Ewa Szafran-Szczepańska | Anna Orlik | 723 436 164 |
olimpiada: Gminna Olimpiada Wiedzy o Wiejskim Gospodarstwie Domowym i Przedsiębiorczości |
2024-03-18 | 10:00 | miński | Mińsk Mazowiecki | ul. Chełmońskiego 14, 05-300 Mińsk Mazowiecki |
Stanisław Krajewski | Anna Matyszczak | 723 433 674 |
szkolenie: Płatności bezpośrednie | 2024-03-18 | 10:00 | otwocki | Sobienie Jeziory | Budynek OSP, ul. Duży Rynek 25, 08-443 Sobienie Jeziory |
Agnieszka Wiącek | Małgorzata Zwierz | 512 267 152 |
szkolenie: Płatności bezpośrednie w 2024r. |
2024-03-18 | 12:00 | wołomiński | Radzymin | Biblioteka Publiczna Stare Załubice, ul. Mazowiecka 49, 05-255 Stare Załubice |
Barbara Michalska | Agnieszka Domżalska | 723 436 279 |
szkolenie: Płatności bezpośrednie | 2024-03-19 | 10:00 | makowski | Sypniewo | ul. Ostrołęcka 39 | Krzysztof Lipka | Anna Ignatowicz, Budny Piotr | 723 433 481 |
szkolenie: Płatności bezpośrednie. Uprawa truskawki jako sposób dywersyfikacji dochodów w gospodarstwie rolnym | 2024-03-19 | 10:00 | ostrołęcki | Czarnia | Czarnia 43 | Samsel Beata | Anna Śniadach, Pracownik firmy Agrana | 723 436 393 |
szkolenie: Ekoschematy- wymogi i płatności | 2024-03-19 | 10.00 | płocki | Brudzeń Duży | Urząd Gminy w Brudzeniu Dużym - "Agronomówka" | Piotr Kostrzewa | Piotr Kostrzewa | 723 436 247 |
szkolenie: Płatności bezpośrednie 2024 r. | 2024-03-19 | 10:00 | gostyniński | Szczawin Kościelny | Szczawin Kościelny, ul. Spółdzielcza 4 - GOK |
Magdalena Kotfasińska | Ewa Szafran-Szczepańska | 519 556 671 |
szkolenie: Zasady prowadzenia gospodarstw w systemie rolnictwa ekologicznego, nowe możliwości dofinansowania w ramach WPR 2023-2027 |
2024-03-19 | 10:00 | łosicki | Sarnaki | Urząd Gminy sala konferencyjna Sarnaki, ul. Berka Joselewicza 3, 08-220 Sarnaki |
Łukasz Ostaszewski | Olga Skwierczyńska | 512 267 644 |
szkolenie: Płatności bezpośrednie |
2024-03-19 2024-03-22 |
10:00 | miński | Stanisłaów | ul. Rynek 1, 05-304 Stanisławów |
Dominika Burzykowska | Stanisław Krajewski | 723 436 194 |
szkolenie: Płatności bezpośrednie na rok 2024 szkolenie odwołane |
2024-03-19 | 11:00 | miński | Dębe Wielkie | ul. Strażacka 3, 05-311 Dębe Wielkie |
Małgorzata Zwierz | Wiktoria Sęktas | 501 598 699 |
pokaz: Wykonywanie kompozycji okolicznościowych - ozdoby wielkanocne | 2024-03-19 | 11:00 | siedlecki | Siedlce | Świetlica Wiejska Golice, ul. Siedlecka 135, 08-110 Siedlce |
Lucyna Adamiak | Anna Matyszczak | 512 264 947 |
pokaz: Pokaz stroików okolicznościowych | 2024-03-20 | 09:30 | sokołowski | Kosów Lacki | M-GOK Kosów Lacki, ul. Słoneczna 4, 08-330 Kosów Lacki |
Martyna Godlewska Rytel-Skorek |
Katarzyna Tomczuk | 256 413 022 |
szkolenie: Płatności bezpośrednie. Ekoschematy nowym instrumentem finansowym WPR 2023-2027 |
2024-03-20 |
10:00 | ostrowski | Zaręby Kościelne | Budynek Komunalny, ul. Kowalska 14a |
Urszula Dąbkowska | Magda Gromek | 723 436 344 |
szkolenie: Płatności bezpośrednie | 2024-03-20 | 10:00 | ostrołęcki | Troszyn | ul. Szkolna 6 | Bogumiła Bałas | Katarzyna Golan | 723436173 |
szkolenie: Płatności bezpośrednie | 2024-03-20 | 08:30 | makowski | Karniewo | Świetlica OSP, Czarnostów 39 |
Arkadiusz Bębenista | Pracownicy ARiMR | 723 436 304 |
szkolenie: Płatności bezpośrednie 2024 r. | 2024-03-20 | 10:00 | płocki | Słubice | Słubice ul.Krakowska 2 - Biblioteka Gminna | Anna Marciniak | Magdalena Wańtuchowicz, Anna Marciniak | 723 436 291 |
szkolenie: Płatności bezpośrednie 2024 r. | 2024-03-20 | 10:00 | płocki | Łąck | Łąck, ul.Warszawska 39 - GOK | Michalina Pańka-Brudnowska | Magdalena Kotfasińska, Przedstawiciel ARiMR | 723 436 299 |
szkolenie: Płatności bezpośrednie | 2024-03-20 | 10:00 | miński | Mrozy | ul. Mickiewicza 35, 05-320 Mrozy |
Sławomir Włodarczyk | Krystyna Szczygielska | 723 436 124 |
szkolenie: Płatności bezpośrednie | 2024-03-20 | 10:00 | miński | Mińsk Mazowiecki | ul. Chełmońskiego 14, 05-300 Mińsk Mazowiecki |
Stanisław Krajewski | Dominika Burzykowska | 723 433 674 |
szkolenie: Plan strategiczny WPR-Płatności bezpośrednie | 2024-03-20 | 10:00 | otwocki | Kołbiel | Urząd Gminy w Kołbieli, ul. Szkolna 1, 05-340 Kołbiel |
Agnieszka Wiącek | Małgorzata Zwierz | 512267152. |
szkolenie: Płatności bezpośrednie w 2024r. |
2024-03-20 | 10:00 | wołomiński | Klembów | GOK Klembów, ul. Strażacka 8, 05-205 Klembów |
Bożena Mróz | Anna Wieczorek | 505 302 423 |
szkolenie: Interwencje rolnośrodowiskowo-klimatyczne WPR 2023-2027 szkolenie odwołane |
2024-03-20 |
10:00 | warszawski zachodni | Stare Babice | 05-082 Stare Babice, ul. Rynek 21 |
Klaudia Sofuł | Zofia Rutkowska | 22 721 10 20 |
pokaz: Wykonywanie kompozycji okolicznościowych - palmy wielkanocne | 2024-03-20 | 15:00 | siedlecki | Mordy | Świetlica Wiejska Wyczółki 1, 08-140 Mordy |
Anna Matyszczak | Anna Matyszczak | 25 640 09 38 |
szkolenie: Płatności bezpośrednie | 2024-03-21 | 10:00 | ostrołęcki | Lelis | UG Lelis | Jabłońska Magdalena | Katarzyna Golan | 723 436 225 |
szkolenie: Płatności bezpośrednie | 2024-03-21 | 10:00 | makowski | Krasnosielc | ul. Rynek 40A | Radosław Jóźwiak | Budny Piotr, Arkadiusz Bębenista | 723 434 933 |
szkolenie: Płatności bezpośrednie | 2024-03-21 | 10.00 | płocki | Staroźreby | Staroźreby, ul.Szkolna 7A, Remiza OSP | Lilla Rajchel | Piotr Kostrzewa | 723 436 318 |
szkolenie: Płatności bezpośrednie 2024 r. | 2024-03-21 | 10:00 | gostyniński | Sanniki | Szkarada 49A - Strażnica OSP |
Anna Orlik | Magdalena Kotfasińska | 723 436 338 |
pokaz: Projektowanie i wiosenna pielęgnacja ogrodu - urządzanie rabat kwiatowych | 2024-03-21 | 09:00 | wyszkowski | Somianka | Somianka ul. Armii Krajowej 2 | Beata Piwowarska | Beata Piwowarska | 517 157 233 |
szkolenie: Płatności bezpośrednie 2024 r. | 2024-03-21 | 10:00 | płocki | Gąbin | Gąbin ul.Stary Rynek 16 - świetlica OSP | Magdalena Wańtuchowicz | Anna Marciniak, Magdalena Wańtuchowicz |
517 157 361 |
szkolenie: Płatności bezpośrednie |
2024-03-21 |
10:00 | pułtuski | Winnica | Urząd Gminy w Winnicy, Sala Konferencyjna, ul. Pułtuska 25, 06-120 Winnica |
Kamil Rosłoński | Kamil Rosłoński, Anna Lenart |
723 435 331 |
szkolenie: Płatności bezpośrednie szkolenie odwołane |
2024-03-21 |
10:00 | sierpecki | Rościszewo | Gminny Dom Kultury ul. Kardynała Wyszyńskiego 4, 09-204 Rościszewo | Brzóska Małgorzata | Brzóska Małgorzata | 785 876 741 |
szkolenie: Sporządzanie stroików okolicznościowych | 2024-03-21 | 10:00 | sokołowski | Repki | Sawice-Wieś 6, 08-307 Repki |
Izabela Jasińska-Rulska | Anna Matyszczak | 512 265 256 |
szkolenie: Płatności bezpośrednie w 2024r. |
2024-03-21 | 10:00 | wołomiński | Poświętene | Urząd Gminy w Poświętnem, ul. Krótka 1, 05-326 Poświętne |
Anna Wieczorek | Bożena Mróz | 505 302 422 |
szkolenie: Plan Strategiczny WPR | 2024-03-21 | 10:00 | siedlecki | Przesmyki | Sala Gminnego Ośrodka Kultury w Przesmykach, ul. 1 Maja 1, 08-109 Przesmyki |
Damian Wodzyński | Tomasz Kondraciuk | 504 149 862 |
szkolenie: Płatności bezpośrednie | 2024-03-22 | 09:00 | ostrołęcki | Myszyniec | ul. Plac Wolności 58 A | Joanna Orzoł | Katarzyna Golan | 505 302 412 |
szkolenie: Płatności bezpośrednie. Ekoschematy nowym instrumentem finansowym WPR 2023-2027 |
2024-03-22 |
10:00 | ostrowski | Szulborze Wielkie | ul. Romantyczna 2 | Urszula Dąbkowska | Magda Gromek | 723 436 344 |
szkolenie: Płatności bezpośrednie | 2024-03-22 | 10:00 | makowski | Różan | Różan, ul. Plac Obrońców Różana 4 |
Radosław Jóźwiak | Anna Ignatowicz | 723 434 933 |
szkolenie: Ekoschematy – wymogi i płatności w realizacji praktyk rolniczych korzystnych dla klimatu, środowiska i dobrostanu zwierząt SZKOLENIE ODWOŁANE |
2024-03-22 | 10:00 | ostrołęcki | Kadzidło | UG Kadzidło | Jabłońska Magdalena | Anna Śniadach | 723436225 |
szkolenie: Płatności bezpośrednie 2024 r. | 2024-03-22 | 10:00 | gostyniński | Szczawin Kościelny | Szczawin Kościelny, ul.Spółdzielcza 4 - GOK |
Magdalena Kotfasińska | Anna Orlik | 519 556 671 |
Konferencja: Kobieta Przedsiębiorcza w Unii Europejskiej - nowe wyzwania i nowe możliwości |
2024-03-22 |
10:00 | płoński | Płońsk | Centrum Edukacyjno-Konferencyjne MODR O/Poświętne, ul. Sienkiewicza 11, 09-100 Płońsk |
Danuta Bronowska | prof.dr hab. inż. Zbigniew Dolatowski - IBPRS Warszawa, prof.dr hab. Krystyna Krzyżanowska - SGGW Warszawa, Paulina Siepiatowska i Ewa Górska - ARiMR BP Płońsk |
23 663 07 26 723 433 677 |
szkolenie: Płatności bezpośrednie | 2024-03-22 | 10:00 | miński | Latowicz | ul. Rynek 6A, 05-334 Latowicz |
Sławomir Włodarczyk | Krystyna Szczygielska | 723 436 124 |
szkolenie: Płatności bezpośrednie w 2024r. |
2024-03-22 | 10:00 | wołomiński | Strachówka | OSP Strachówka, ul. Jana Pawla II 24, 05-282 Strachówka |
Renata Karyś | Tomasz Skwarski | 723 436 351 |
pokaz: Sporządzanie stroików okolicznościowych | 2024-03-22 | 10:00 | sokołowski | Repki | ul. Szkolna 3, 08-307 Repki |
Izabela Jasińska-Rulska | Anna Matyszczak | 512 265 256 |
szkolenie: Płatności bezpośrednie na rok 2024 | 2024-03-22 | 11:00 | miński | Halinów | ul. Spółdzielcza 1, 05-074 Halinów |
Małgorzata Zwierz | Wiktoria Sęktas | 501 598 699 |
pokaz: Niedziela Palmowa w Łysych | 2024-03-24 | 07:00 | ostrołęcki | Łyse | plac przy OSP w Łysych | Justyna Łada | - | 723 433 343 |
szkolenie: Płatności bezpośrednie |
2024-03-25 |
10:00 | ostrowski | Malkinia Górna | GOK ul. Przedszkolna 3 | Wioleta Zaniewska | Anna Radomska | 723 434 817 |
szkolenie: Płatności bezpośrednie | 2024-03-25 | 10:00 | makowski | Szelków | Stary Szelków 35A | Dariusz Oleksiak | Anna Ignatowicz | 512 257 698 |
szkolenie: Płatności bezpośrednie |
2024-03-25
|
10:00 | ostrowski | Stary Lubotyń | Stary Lubotyń 42 | Hanna Kulesza | Elżbieta Karnas | 512 258 703 |
szkolenie: Płatności bezpośrednie |
2024-03-25 |
10:00 | mławski | Strzegowo | UG Strzegowo, Plac Wolności 32, 06-445 Strzegowo |
Mariuz Sobiecki | Mariusz Sobiecki | 723 436 355 |
szkolenie: Płatności bezpośrednie | 2024-03-25 | 10:00 | miński | Dobre | ul. Kościuszki 2, 05-307 Dobre |
Jerzy Grabowski | Małgorzata Zwierz | 723 436 377 |
szkolenie: Płatności bezpośrednie |
2024-03-25 |
10:00 | żyrardowski | Puszcza Mariańska | Budy Kałki 5, 96-330 Puszcza Mariańska |
Grażyna Adamczyk | Grażyna Adamczyk | 723 436 157 |
szkolenie: Płatności bezpośrednie |
2024-03-25 |
10:00 | sierpecki | Gozdowo | Budynek Urzędu Gminy, ul. K. Gozdawy 19, 09-213 Gozdowo | Czarnecka -Kędzierska Marta | Czarnecka-Kędzierska Marta | 723 432 026 |
szkolenie: Płatności bezpośrednie |
2024-03-26 |
10:00 | ostrowski | Wąsewo | ul. Zastawska 13 | Anna Radomska | Hanna Kulesza | 723 436 116 |
szkolenie: Płatności bezpośrednie |
2024-03-26 |
10:00 | ostrowski | Brok | pl. Koscielny 6 | Magda Gromek | Urszula Dąbkowska | 29 746 20 12 |
szkolenie: Płatności bezpośrednie | 2024-03-26 | 10:00 | makowski | Płoniawy-Bramura | Płoniawy - Bramura 83A | Arkadiusz Bębenista | Anna Ignatowicz | 723 436 304 |
szkolenie: Płatności bezpośrednie | 2024-03-26 | 10:00 | ostrołęcki | Łyse | UG Łyse | Justyna Łada | Anna Śniadach | 723 433 343 |
szkolenie: Płatności bezpośrednie -normy i wymogi warunkowości | 2024-03-26 | 10:00 | płocki | Brudzeń Duży | Urząd Gminy w Brudzeniu Dużym - "Agronomówka" | Piotr Kostrzewa | Piotr Kostrzewa | 723 436 247 |
szkolenie: Plan Strategiczny WPR | 2024-03-27 | 09:00 | ostrołęcki | Myszyniec | ul. Plac Wolności 58A | Joanna Orzoł | Katarzyna Golan | 505 302 412 |
szkolenie: Płatności bezpośrednie | 2024-03-27 | 10:00 | makowski | Młynarze | Młynarze 7 | Krzysztof Lipka | Anna Ignatowicz | 723 433 481 |
szkolenie: Płatności bezpośrednie | 2024-03-27 | 10:00 | łosicki | Sarnaki | Urząd Gminy sala konferencyjna Sarnaki, ul. Berka Joselewicza 3, 08-220 Sarnaki |
Łukasz Ostaszewski | ARiMR Rafał Tymoszuk | 512 267 644 |
szkolenie: Prezentacja wyników projektu samorządu województwa mazowieckiego pn. "Wdrażanie koncepcji Smart Villages w województwie mazowieckim" |
2024-03-27 | 10:00 | wolomiński | Jadów | Biblioteka Publiczna Gminy Jadów, Plac Generała Gustawa Dreszera 17, 05-280 Jadów |
Renata Karyś | Agnieszka Domżalska | 723 436 351 |
szkolenie: Normy i wymogi warunkowości SZKOLENIE ODWOŁANE |
2024-03-28 | 10:00 | ostrołęcki | Goworowo | UG Goworowo | Bogumiła Bałas | Anna Śniadach | 723 436 173 |
szkolenie: Płatności bezpośrednie | 2024-03-28 | 10:00 | płocki | Brudzeń Duży | Urząd Gminy w Brudzeniu Dużym - "Agronomówka" | Piotr Kostrzewa | Piotr Kostrzewa | 723 436 247 |