MODR Warszawa:  ul. Czereśniowa 98, 02-456 Warszawa  | ikona 22 571 61 00 

Formy stacjonarne nieodpłatne (w tym szkolenia)

Harmonogram nieodpłatnej działalności doradczej organizowanej przez Mazowiecki Ośrodek Doradztwa Rolniczego w listopadzie 2022 roku.

Uprzejmie informujemy, że realizacja stacjonarnych form odbywa się przy zachowaniu wszystkich zasad bezpieczeństwa sanitarnego.
Ze względu na ograniczoną, dostosowaną do powierzchni sali, liczbę miejsc na szkoleniu prosimy o wcześniejszy kontakt z organizatorem.

Temat Data Godzina Powiat Gmina Adres

Organizator

Wykładowca Numer tel organizatora
szkolenie: Ochrona różnorodności biologicznej w warunkach produkcji rolnej
Udział w szkoleniu wyłącznie po uzgodnieniu z organizatorem (liczba miejsc ograniczona)

2022-11-25

8.00 mławski Dzierzgowo Urząd Gminy, ul. Tadeusza Kościuszki 1 Katarzyna Kaszuba Janusz Sychowicz, Marek Świątkowski 723 435 851
pokaz: Pokaz - ozdoby choinkowe

2022-11-25

10.00 przasnyski Przasnysz PZDR Przasnysz, ul. Szpitalna 15/14 Anna Zakrzewska Teresa Krysik KGW "Jasie" Małowidz 723 436 113
 szkolenie: Integrowana Ochrona Roślin z uwzględnieniem monitoringu agrofagów i wsparcia podejmowania decyzji w zwalczaniu organizmów szkodliwych w oparciu o aplikacje powstałe w projekcie Edwin 2022-11-25 10.00   żuromiński  Kuczbork Osada  GOK Kuczbork ul. Mickiewicza 7, 09-310 Kuczbork  Robert Strzelecki  Radosław Rogowski  505 302 418
szkolenie: Wdrażanie Wspólnej Polityki Rolnej w tym upowszechnianie informacji na temat założeń Planu strategicznego WPR

2022-11-25

Program

10.00   przysuski  Wieniawa  Żuków świetlica wiejska  Agnieszka Rus  Tomasz Dyl  723 436 204
szkolenie: Wdrażanie Wspólnej Polityki Rolnej w tym upowszechnianie informacji na temat założeń Planu Strategicznego WPR

2022-11-25

Program

10.00   łosicki  Platerów  Platerów ul. 3 Maja 13  Krystyna Wasiluk  Krystyna Szczygielska  723 430 960
szkolenie: Wdrażanie Wspólnej Polityki Rolnej, w tym upowszechnienie informacji na temat założeń Planu Strategicznego WPR. 2022-11-25 12.00  lipski  Solec nad Wisłą  Plac Bolesława Śmiałego 6, 27-320 Solec nad Wisłą  Kamil Węgłowski  Ewa Choroś  512 261 628

pokaz: Racjonalne żywienie

pokaz odwołany

2022-11-25  13.30  ostrowski  Ostrów Mazowiecka  Świetlica Wiejska w Kuskowiżnie  Lidia Biernat  Lidia Biernat  723 436 171
pokaz: Wykonywanie kompozycji okolicznościowych 2022-11-26  10.00  węgrowski  Sadowne  Sokółka   Matyszczak Anna  Matyszczak Anna  25 640 09 38
szkolenie: Ochrona różnorodności biologicznej w warunkach produkcji rolnej
Udział w szkoleniu wyłącznie po uzgodnieniu z organizatorem (liczba miejsc ograniczona)
2022-11-28 8.00  węgrowski  Stoczek  Urząd Gminy, ul. Kosowska 5  Iwona Olkowska  Justyna Niedziałek, Krystyna Szczygielska, Krzysztof Rzewuski (wymiennie)  512 267 273
pokaz: Pokaz - ozdoby choinkowe 2022-11-28 10.00 przasnyski  Przasnysz  PZDR Przasnysz, ul. Szpitalna 15/14  Anna Zakrzewska  Teresa Krysik KGW "Jasie" Małowidz  723 436 113
szkolenie: Integrowana ochrona roślin  2022-11-28  10.00  mławski  Strzegowo  Pl. Wolności 32, 06-445 Strzegowo  Mariusz Sobiecki  Iwona Błażyńska  723 436 355
szkolenie: Rachunkowość w gospodarstwie rolnym 2022-11-28 10.00   miński  Latowicz  ul. Rynek 1, 05-334 Latowicz  Sławomir Włodarczyk  Barbara Koć  723 436 124
szkolenie: Wdrażanie Wspólnej Polityki Rolnej w tym upowszechnianie informacji na temat założeń Planu Strategicznego WPR 2022-11-28 10.00  przysuski  Potworów  Potworów Urząd Gminy Radomska 2A  Jacek Sobczak  Jacek Sobczak  509 075 444
szkolenie: Rośliny ozdobno-użytkowe i miododajne w ogrodzie 2022-11-28 10.00  siedlecki  Zbuczyn  Świetlica Wiejska w Starym Krzesku  Matyszczak Anna  Matyszczak Anna  25 640 09 38
szkolenie: Hodowla pszczoły miodnej. Znaczenie pszczoły miodnej dla rolnictwa. 2022-11-28 12.00  radomski  Iłża  Centrum Kultury i Turystyki w Iłży ul. Orła Białego 2  Józef Kwiatkowski  Bartłomiej Kołacz  663 270 065
szkolenie: Ochrona różnorodności biologicznej w warunkach produkcji rolnej
Udział w szkoleniu wyłącznie po uzgodnieniu z organizatorem (liczba miejsc ograniczona)
2022-11-29 8.00  miński  Mińsk Mazowiecki  Urząd Gminy, ul. Józefa Chełmońskiego 14  Stanisław Krajewski  Justyna Niedziałek, Krystyna Szczygielska, Krzysztof Rzewuski (wymiennie)  723 433 674
szkolenie: Wybrane działania PROW 2014-2020 -realizacja, zobowiązania

2022-11-29

Program

10.00   siedlecki  Domanice  Urząd Gminy Domanice 52,      Marzena Lis  Anna  Jasińska  512 264 348
szkolenie: Ograniczenie ryzyka związanego ze stosowaniem środków ochrony roślin.

2022-11-29

Program

10.00   siedlecki  Korczew   UG Korczew,  ul. Ks. Brzóski 20A  Zieliński Krzysztof  Rzewuski Krzysztof  512 264 981
szkolenie: Ochrona różnorodności biologicznej w warunkach produkcji rolnej
Udział w szkoleniu wyłącznie po uzgodnieniu z organizatorem (liczba miejsc ograniczona)

2022-11-30

8.00  siedlecki  Zbuczyn  Świetlica wiejska, Stary Krzesk 48  Bartłomiej Dmowski  Justyna Niedziałek, Krystyna Szczygielska, Krzysztof Rzewuski (wymiennie)  723 436 286
szkolenie: Integrowana Ochrona Roślin z uwzględnieniem monitoringu agrofagów i wsparcia podejmowania decyzji w zwalczaniu organizmów szkodliwych w opraciu o apilkacjie powstałe w projekcie Edwin

2022-11-30

Program

9.00  pruszkowski  Raszyn  Filia Centrum Kultury Raszyn, al.. Hrabska 2, 05-090 Raszyn  Marta Harasymovych  Genowefa Wacławek  723 430 854

szkolenie: Ubezpieczenia rolników i gospodarstw rolnych.

Szkolenie odwołane

2022-11-30

9.00   łosice  Sarnaki  UG Sarnaki sala konferencyjna ul. Berka Joselewicza 3  Łukasz Ostaszewski  Tomasz Kondraciuk  512 267 644
szkolenie: Integrowana Ochrona Roślin z uwzględnieniem monitoringu agrofagów i wsparcia podejmowania decyzji w zwalczaniu organizmów szkodliwych w oparciu o aplikacje powstałe w projekcie Edwin

2022-11-30

Program

10.00  legionowski  Wieliszew  OSP Skrzeszew, ul. Kościelna 78, 05-124 Skrzeszew  Justyna Seroka  Justyna Seroka  512 259 593
konkurs: Pracuj bezpiecznie 2022-11-30 10.00   warszawski-zachodni  Stare Babice  ul. Rynek 21, 05-082 Stare Babice  Klaudia Sofuł  Zofia Rutkowska  22 721 10 20
konkurs: Najlepsze produkty tradycyjne - nalewki domowe 2022-11-30 10.00   sochaczewski  Sochaczew  Bielice 19  Grażyna Adamczyk,
Aleksandra Koterwa-Chłystek
 Grażyna Adamczyk, Aleksandra Koterwa-Chłystek 723 436 215
723 436 157
szkolenie: Wykorzystanie ewidencji przychodów i rozchodów w zarządzaniu gospodarstwem rolnym 2022-11-30 10.00   przysuski  Borkowice  Zdonków świetlica wiejska  Aneta Świercz  Aneta Świercz  723 436 323

szkolenie: Integrowana Ochrona Roślin z uwzględnieniem monitoringu agrofagów i wsparcia podejmowania decyzji w zwalczaniu organizmów szkodliwych w oparciu o aplikacje powstałe w projekcie Edwin

Szkolenie odwołane

2022-11-30

11.00   białobrzeski  Białobrzegi  Sala Konferencyjna Starostwa Powiatowego  Munik Kamil  Adam Matyszczak  601 382 381
 

 

  • Mazowiecki Ośrodek Doradztwa Rolniczego

    Dyrektor MODR Warszawa: Sławomir Piotrowski
    Zastępca Dyrektora MODR Warszawa: Tomasz Skorupski
    Zastępca Dyrektora MODR Warszawa: Adam Tarkowski

    ul. Czereśniowa 98, 02-456
    tel. 22 571 61 00 | fax. 22 571 61 01
    e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

    Godziny urzędowania: poniedziałek - piątek, 700 - 1500

  • MODR Warszawa Oddział Bielice

    Dyrektor Oddziału: Krzysztof Szumski

    Bielice 19, 96-500 Sochaczew 
    tel. 46 862 00 40 | fax.46 862 00 52
    e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

    Godziny urzędowania: poniedziałek - piątek, 700 - 1500

  • MODR Warszawa Oddział Ostrołęka

    Dyrektor Oddziału: Bogdan Bagiński

    ul. Targowa 4, 07-410 Ostrołęka,
    tel. 29 760 03 69 - fax. 29 769 49 53
    e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

    Godziny urzędowania: poniedziałek - piątek, 700 - 1500

  • MODR Warszawa Oddział Płock

    Dyrektor Oddziału: Wojciech Banaszczak

    ul. Zglenickiego 42 D, 09-411 Biała
    tel./fax: 24 269 77 00
    e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

    godziny urzędowania: poniedziałek - piątek, 700 - 1500

  • MODR Warszawa Oddział Poświętne w Płońsku

    Dyrektor Oddziału: Jarosław Grabowski

    ul. H Sienkiewicza 11, 09-100 Płońsk
    tel: 23 663 07 00, fax: 23 662 99 50
    e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

    Godziny urzędowania: poniedziałek - piątek: 700 - 1500

  • MODR Warszawa oddział Radom

    Dyrektor Oddziału: Marcin Kaca

    ul. Chorzowska 16/18, 26-600 Radom,
    tel./fax 48 365 02 06 wew. 104
    e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

    Godziny urzędowania: poniedziałek - piątek, 730 - 1530

  • MODR Warszawa Oddział Siedlce

    Dyrektor Oddziału: Józef Jan Romańczuk

    ul. Kazimierzowska 21, 08-110 Siedlce
    tel. 25 640 09 11, fax. 25 640 09 12
    e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

    Godziny urzędowania: poniedziałek - piątek, 700 - 1500

Copyright 2011 - 2022 MODR | Przeglądając stronę, akceptujesz naszą politykę prywatności.