Siedziba MODR w Warszawie:  ul. Czereśniowa 98, 02-456
Tel.: 22 571 61 00 | e-mail: sekretariat@modr.mazowsze.pl

APS   kleski
sir logotyp 150x70fb sir  
A A A

Baza Partnerów Sieci na rzecz innowacji w rolnictwie i na obszarach wiejskich (SIR) została utworzona zgodnie z § 3 pkt 6 i 9 Rozporządzenia Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi w sprawie funkcjonowania krajowej sieci obszarów wiejskich w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 (Dz. U. z 2015 r., poz. 1552).

 

Czym jest SIR?

SIR stanowi podsieć KSOW i ma na celu wspieranie innowacji w rolnictwie, produkcji żywności, leśnictwie i na obszarach wiejskich.

Jakie są korzyści z partnerstwa w SIR?

 

Rejestracja w bazie Partnerów SIR umożliwi:

- kontakt z Państwem w celu potencjalnej współpracy z innymi uczestnikami Sieci,

- dostęp do bieżących informacji i nowinek z Sieci,

- udział w organizowanych przez CDR oraz WODR szkoleniach, konferencjach, seminariach,

- współudział w tworzeniu i korzystanie z baz danych SIR,

- zgłaszanie własnych propozycji do Planu Operacyjnego – pozyskiwanie środków unijnych na działania w zakresie poszukiwania partnerów KSOW do współpracy w ramach działania „Współpraca”, o którym mowa w art. 3 ust.1 pkt. 13 ustawy o wspieraniu rozwoju obszarów wiejskich z udziałem środków EFRROW w ramach PROW na lata 2014-2020 oraz ułatwianie tej współpracy.

 

Kto może zostać partnerem SIR?

Partnerem SIR mogą być zarówno jednostki naukowo-badawcze, przedsiębiorstwa, samorządy, szkoły zawodowe jak i osoby fizyczne, w tym naukowcy, rolnicy oraz wszyscy, których działania są ukierunkowane na wprowadzanie i promocje innowacji w rolnictwie i na obszarach wiejskich.

 

Jak zostać partnerem SIR?

Rejestracji można dokonać poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego, dostępnego pod adresem: http://195.205.152.135/sir/rejestracja.php

SIR w MODR Warszawa:

 

Magdalena Kowalewska – koordynator SIR w województwie mazowieckim (22 571 61 26, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)

Adam Ptak – broker innowacji w rolnictwie ( 22 571 61 10, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)