Siedziba MODR w Warszawie:  ul. Czereśniowa 98, 02-456
Tel.: 22 571 61 00 | e-mail: sekretariat@modr.mazowsze.pl

APS   kleski
sir logotyp 150x70fb sir  
A A A

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Warszawie w dniach 4 i 5 lipca 2017 r. organizuje szkolenie, którego celem jest omówienie zasad przyznawania pomocy w ramach działania M16 "Współpraca" objętego PROW na lata 2014-2020 oraz dokumentów aplikacyjnych dotyczących tej pomocy - wniosku o przyznanie pomocy, umowy o przyznaniu pomocy i wniosku o płatność.

 

Do udziału w szkoleniu zapraszają w szczególności przedstawicieli podmiotów, które utworzyły lub zamierzają utworzyć grupę operacyjną w ramach działania "Współpraca" i zamierzają aplikować o środki finansowe w zakresie tego działania.

Miejsce szkolenia: Centrala ARiMR, ul. Poleczki 33, 02-822 Warszawa, sala A 014A (parter), w godzinach 10:00-15:00.Szkolenia poprowadzą eksperci z Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa.

Zgłoszenia (imię i nazwisko) na jeden z wybranych terminów przyjmowane są tylko do 26 czerwca 2017 r. pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Liczba miejsc ograniczona! Decyduje kolejność zgłoszeń!

Przyjęcie zgłoszenia zostanie potwierdzone mailem zwrotnym. Udział w szkoleniu jest bezpłatny. Organizator nie zapewnia noclegów, zwrotu kosztów dojazdu ani wyżywienia. W przypadku dużej liczby osób chętnych do wzięcia udziału w szkoleniu, ARiMR nie wyklucza organizacji kolejnych kursów w innym terminie.

Źródło: www.arimr.gov.pl