Siedziba MODR w Warszawie:  ul. Czereśniowa 98, 02-456
Tel.: 22 571 61 00 | e-mail: sekretariat@modr.mazowsze.pl

APS   kleski    
sir logotyp 150x70fb sir      
A A A

20 listopada 2018 roku w miejscowości Klwów w „Zajeździe Lwowskim” ul. Opoczyńska 45, Mazowiecki Ośrodek Doradztwa Rolniczego Oddział w Radomiu organizuje szkolenie, którego tematem będą „Innowacyjne proekologiczne metody zwalczania chorób odglebowych w uprawie papryki pod osłonami”.

Szkolenie organizowane jest w ramach Planu Działania Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 - Plan Operacyjny na lata 2018-2019.

Celem spotkania jest propagowanie proekologicznych i innowacyjnych metod odkażania gleb w uprawie papryki pod osłonami, z  wykorzystaniem do tego celu monojonowego srebra koloidalnego i wyselekcjonowanych kultur bakteryjnych, oraz poszukiwanie partnerów KSOW do Działania „Współpraca”. 

Do udziału w spotkaniu serdecznie zapraszamy rolników (głównie producentów papryki), przedsiębiorców, mieszkańców obszarów wiejskich oraz doradców rolniczych.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny.

Osoby zainteresowane uczestnictwem w szkoleniu proszone są o zgłoszenie się do doradców w Powiatowych Zespołach Doradztwa Rolniczego właściwych ze względu na miejsce zamieszkania lub do osoby bezpośrednio realizującej projekt tj.:

Szczegółowy program szkolenia w załączeniu.

Milena Kosiec

MODR Odział Radom

tel. 48 332 39 73

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.