Siedziba MODR w Warszawie:  ul. Czereśniowa 98, 02-456
Tel.: 22 571 61 00 | e-mail: sekretariat@modr.mazowsze.pl

APS   kleski    
sir logotyp 150x70fb sir      
A A A

Mazowiecki Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Warszawie  Oddział Płock przystąpił do realizacji projektu: ”Nowoczesne technologie w uprawie zbóż”, realizowanego w ramach Planu Działania  Krajowej  Sieci  Obszarów  Wiejskich  Programu  Rozwoju  Obszarów Wiejskich  na lata 2014-2020.

W ramach projektu odbędzie się szkolenie dla 50 uczestników. Spotykamy się 18 września br. w sali wykładowej Mazowieckiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego Oddział Płock, ul. Zglenickiego 42D.

Celem operacji wynikającym z priorytetów PROW na lata 2014- 2020 w zakresie odtwarzanie, ochrona i wzmacnianie ekosystemów związanych z rolnictwem i leśnictwem jest zwiększenie udziału zainteresowanych stron we wdrażaniu inicjatyw na rzecz rozwoju obszarów wiejskich oraz tworzenie sieci kontaktów i wymiana wiedzy fachowej poprzez transfer wiedzy i upowszechnianie innowacyjnych praktyk w zakresie technologii uprawy zbóż oraz ich promowanie.

Projekt skierowany jest do mieszkańców terenów wiejskich województwa mazowieckiego , w szczególności rolników, w tym prowadzących gospodarstwo rolne, doradców rolniczych i przedstawicieli izb rolniczych.

Osoby zainteresowane szkoleniem , proszone są o zgłoszenie się do doradcy rolniczego MODR, dyżurującego w urzędzie gminy, właściwym ze względu na miejsce zamieszkania lub do osoby bezpośrednio realizującej projekt:

Anna Gajewska

MODR Oddział Płock

ul.Zglenickiego 42 D,

tel.: 24/268-60-90,

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.