Siedziba MODR w Warszawie:  ul. Czereśniowa 98, 02-456
Tel.: 22 571 61 00 | e-mail: sekretariat@modr.mazowsze.pl

APS   kleski    
sir logotyp 150x70fb sir      
A A A

8 listopada w siedzibie Mazowieckiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego Oddział Siedlce odbyła się już kolejna w tym roku konferencja zorganizowana przez pracowników siedleckiego Oddziału MODR. Jej temat brzmiał: „Ubezpieczenia w rodzinnych gospodarstwach rolnych”. Oficjalnego otwarcia konferencji dokonał Sławomir Piotrowski – dyrektor Mazowieckiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego.

Program spotkania obejmował trzy wykłady. Aleksandra Szelągowska – dyrektor Departamentu Finansów w Ministerstwie Rolnictwa i Rozwoju Wsi, omówiła aktualne zagadnienia związane z systemem ubezpieczeń rolnych w Polsce. Kolejny temat pt. ”Ubezpieczenia majątkowe rodzinnych gospodarstw rolnych” przedstawił Jacek Kukiełka z firmy Tirador. O kalkulacjach kosztów ubezpieczeń w przykładowych gospodarstwach rolnych mówił Paweł Kwiatoń – ekspert Agro z firmy Concordia.

Podsumowując, konferencja w Oddziale Siedlce była ciekawym wydarzeniem z uwagi na aktualność poruszanych tematów oraz znakomitą okazją do nawiązania współpracy z osobami zajmującymi się ubezpieczeniami.

__F O T O R E L A C J A__

  • Foto 8320-wykład Pani Aleksandry Szelągowskiej - dyrektor Departamentu Finansów w MRiRW, obok: Pan Sławomir Piotrowski - dyrektor MODR
  • Foto 8333 - uczestnicy konferencji
  • Foto 8398 - Pan Jacek Kukiełka z firmy Tirador
  • Foto 8429 - Pan Paweł Kwiatoń - ekspert Agro z firmy Concordia

tekst i zdjęcia:

Ewa Gregorczyk

MODR Oddział Siedlce