Siedziba MODR w Warszawie:  ul. Czereśniowa 98, 02-456
Tel.: 22 571 61 00 | e-mail: sekretariat@modr.mazowsze.pl

APS   kleski    
sir logotyp 150x70fb sir      
A A A

Mazowiecki Ośrodek Doradztwa Rolniczego wspólnie z Ogólnopolskim Stowarzyszeniem Przetwórców i Producentów Produktów Ekologicznych "Polska Ekologia” serdecznie zapraszają do udziału w szkoleniu Popularyzacja hodowli trzody chlewnej w małych i średnich gospodarstwach z wykorzystaniem pasz zbożowych, które odbędzie się 10 grudnia br. w sali konferencyjnej Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Radomiu przy ulicy Chorzowskiej 16/18.

 

W programie szkolenia m.in. wymogi w zakresie produkcji trzody chlewnej, dobra praktyka hodowli  trzody w Polsce i na świecie, rozwiązania sanitarno-weterynaryjne w zakresie utrzymywania trzody chlewnej, najczęstsze błędy i problemy w hodowlach, żywienie trzody chlewnej, wymogi dotyczące systemów jakości oraz źródła finansowania.

Wykładowcami szkolenia będą przedstawiciele Państwowego Instytutu Weterynaryjnego - Państwowy Instytut Badawczy, Polskiego Związku Hodowców i Producentów Trzody Chlewnej „POLSUS”, Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie, Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie oraz Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Radomiu.

Do udziału w bezpłatnym szkoleniu zapraszamy wszystkich zainteresowanych tematem hodowli trzody chlewnej.

Zgłoszenia na szkolenie prosimy przesyłać do dnia 30 listopada 2018 r. na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

 

W załączeniu: program szkolenia