Siedziba MODR w Warszawie:  ul. Czereśniowa 98, 02-456
Tel.: 22 571 61 00 | e-mail: sekretariat@modr.mazowsze.pl

APS   kleski    
sir logotyp 150x70fb sir      
A A A

Mazowiecki Ośrodek Doradztwa Rolniczego z siedzibą w Warszawie  Oddział  Płock przystąpił do realizacji projektu: ”Gospodarstwa opiekuńcze szansą dla rozwoju obszarów wiejskich”, w ramach Planu Działania Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

W ramach projektu, w  Kujawsko-Pomorskim Ośrodku Doradztwa Rolniczego w Minikowie w dniach 19-20 czerwca  br. zostanie przeprowadzone szkolenie dla 20 osób nt:

  • rolnictwo społeczne, jako jeden z kierunków rozwoju obszarów wiejskich,
  • doświadczenia Kujawsko-Pomorskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Minikowie oraz  kilku państw Unii Europejskiej, we wdrażaniu gospodarstw opiekuńczych,
  • wizytacja 5 gospodarstw opiekuńczych na terenie województwa kujawsko-pomorskiego, jako  dobre praktyki tworzenia i funkcjonowania gospodarstw opiekuńczych świadczących opiekę dzienną.

Projekt skierowany jest do rolników lub domowników z powiatu gostynińskiego, płockiego i sierpeckiego, chcących zdobyć wiedzę na temat tworzenia i funkcjonowania gospodarstw opiekuńczych. O zakwalifikowaniu się do projektu decyduje termin zgłoszenia uczestnika.

Osoby zainteresowane szkoleniem proszone są o zgłoszenie się do doradcy rolniczego MODR O/Płock, dyżurującego w urzędzie gminy, właściwym ze względu na miejsce zamieszkania,  na terenie powiatu gostynińskiego, płockiego lub sierpeckiego lub do osoby  bezpośrednio realizującej projekt: Jadwiga Przedpełska MODR Oddział Płock ul. Zglenickiego 42 D, tel.: 24/268-60-88, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Udział w projekcie jest bezpłatny.

Zgłoszenia przyjmowane są do 11 czerwca 2018 r.

Szczegółowy program wyjazdu w załączeniu.