Siedziba MODR w Warszawie:  ul. Czereśniowa 98, 02-456
Tel.: 22 571 61 00 | e-mail: sekretariat@modr.mazowsze.pl

APS   kleski    
sir logotyp 150x70fb sir      
A A A

Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa organizuje bezpłatne szkolenia dla mieszkańców wsi, rolników oraz przedsiębiorców z branży rolno-spożywczej, poświęcone zagadnieniom związanym z wykorzystaniem odnawialnych źródeł energii.

Mazowiecki Ośrodek Doradztwa Rolniczego Oddział Poświętne w Płońsku organizuje po raz osiemnasty Targi edukacyjne pod hasłem „Wiedza i aktywność szansą na sukces” dla młodzieży, uczniów i przyszłych studentów.

Mazowiecki Ośrodek Doradztwa Rolniczego Oddział Poświętne w Płońsku serdecznie zaprasza w środę 13 lutego br., na konferencję pt. „Prawidłowa uprawa rzepaku ozimego”.

Mazowiecki Ośrodek Doradztwa Rolniczego Oddział Poświętne organizuje 29 stycznia  2019 r. o godz. 10.00 w Centrum Edukacyjno – Konferencyjnym przy ulicy H. Sienkiewicza 11 w siedzibie MODR Oddział Poświętne, konferencję nt. „Ochrona wód przed zanieczyszczeniami produkcji rolniczej – dobre praktyki rolnicze a nowy program azotanowy”.

Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie, rozpoczyna XIX edycję ogólnopolskiego konkursu „Sposób na sukces” na najlepsze działania przedsiębiorcze na obszarach wiejskich. 

Urząd Statystyczny w Warszawie realizuje badania ankietowe, w których udział wezmą  wylosowane gospodarstwa domowe lub rolne.

13 grudnia w Mazowieckim Ośrodku Doradztwa Rolniczego Oddział Poświętne w Płońsku, odbędzie się doroczne spotkanie producentów zbóż. Temat przewodni konferencji to: „Zrównoważone nawożenie zbóż". Szczegóły konferencji w programie.

10 grudnia Mazowiecki Ośrodek Doradztwa Rolniczego Oddział Poświętne w Płońsku organizuje międzynarodową konferencję pt. „Znaczenie pszczoły miodnej w rolnictwie i leśnictwie – współczesne bartnictwo", która odbędzie się w Centrum Edukacyjno-Konferencyjnym naszego ośrodka w Płońsku przy ul. H. Sienkiewicza 11.

Mazowiecki Ośrodek Doradztwa Rolniczego wspólnie z Ogólnopolskim Stowarzyszeniem Przetwórców i Producentów Produktów Ekologicznych "Polska Ekologia” serdecznie zapraszają do udziału w szkoleniu Popularyzacja hodowli trzody chlewnej w małych i średnich gospodarstwach z wykorzystaniem pasz zbożowych, które odbędzie się 10 grudnia br. w sali konferencyjnej Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Radomiu przy ulicy Chorzowskiej 16/18.

Wystawy: maszyn i sprzętu rolniczego, zwierząt, pokazy rękodzieła, warsztaty kulinarne oraz degustacje to wszystko na Narodowej Wystawie Rolniczej w Poznaniu od 30 listopada do 2 grudnia br. Polecamy!