Siedziba MODR w Warszawie:  ul. Czereśniowa 98, 02-456
Tel.: 22 571 61 00 | e-mail: sekretariat@modr.mazowsze.pl

APS   kleski
sir logotyp 150x70fb sir  
A A A

W 2018 roku – wzorem lat ubiegłych zorganizowany został konkurs AgroLiga.

Zapraszamy wystawców i wszystkich zainteresowanych do udziału w pierwszej edycji festynu rolniczego w Brzozowie Starym.

W dniach 10- 15 września w ramach operacji ”Budowanie sieci partnerstw w celu wdrażania innowacji w zakresie wprowadzania do obrotu żywności wysokiej jakości”, odbędzie się wyjazd studyjny Czechy- Austria oraz Słowacja – Wegry.  Szczegóły: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.   tel. 22 571 61 26 oraz 512 268 019. Zapraszamy chętnych!

MODR Warszawa zaprasza do udziału w Jesiennym Jarmarku „od pola do stołu”, który odbędzie się 16 września w naszym Oddziale w Poświętne w Płońsku.

W przyjaznej gminie Kampinos, w niezwykłej scenerii Kampinoskiego Parku Narodowego, każdy może miło spędzić czas.

Mazowiecki Ośrodek Doradztwa Rolniczego z siedzibą w Warszawie  Oddział  Płock przystąpił do realizacji projektu: ”Gospodarstwa opiekuńcze szansą dla rozwoju obszarów wiejskich”, w ramach Planu Działania Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Ta popularna impreza wystawienniczo-handlowa odbędzie się w Siedlcach, w dniach 1-2 września 2018 r. Wystawa, której organizatorem jest Mazowiecki Ośrodek Doradztwa Rolniczego z siedzibą w Warszawie oddział Siedlce, jest największym tego rodzaju wydarzeniem w rejonie wschodniego Mazowsza, południowego Podlasia i północnej Lubelszczyzny. Rokrocznie uczestniczy w niej ponad 500 firm, a ekspozycję zwiedza ponad 100 tys. osób. W tym roku prezentowana będzie pod hasłem „Szacunek dla Ziemi naszą przyszłością” .

W połowie czerwca gościć będziemy Państwa na XIX Mazowieckich Dniach Rolnictwa. Jedną ze stałych atrakcji targów jest Turniej Ekologiczny, który od 8 lat cieszy się ogromną popularnością osób, które lubią aktywnie spędzać czas. Zapraszamy serdecznie także w tym roku wszystkich, którzy szanują naturę i lubią dobrą zabawę z dodatkiem rywalizacji do udziału w turnieju.

29 kwietnia Mazowiecki Ośrodek Doradztwa Rolniczego Oddział Ostrołęka zaprasza na NIEDZIELĘ Z DORADCĄ w Zespole Szkół Powiatowych w Kadzidle przy ul. Słonecznej 2.

Mazowiecki Ośrodek Doradztwa Rolniczego Oddział Poświętne w Płońsku przy ul. H. Sienkiewicza 11, zaprasza 16 i 17 czerwca 2018 roku w godzinach 9.00 - 17.00, na XIX Mazowieckie Dni Rolnictwa i Mazowiecką Wystawę Zwierząt Hodowlanych.