Siedziba MODR w Warszawie:  ul. Czereśniowa 98, 02-456
Tel.: 22 571 61 00 | e-mail: sekretariat@modr.mazowsze.pl

APS   kleski    
sir logotyp 150x70fb sir      
A A A

Dożynki w Woli Kiełpińskiej odbyły się 9 września br.

20 czerwca na Gali AgroLiga 2016 w Ogrodach Pałacu Prezydenckiego, wręczono nagrody tego ogólnopolskiego konkursu. Honorowym patronem przedsięwzięcia był Andrzej Duda – Prezydent RP.

Światowy Dzień Ziemi 22 kwietnia, to największe świeckie święto świata. Obchodzone jest w 192 krajach przez ponad miliard ludzi. Jednoczy ludzi o różnym kolorze skóry i przekonaniach religijnych czy politycznych. Uczy także troski o dobro wspólne jakim jest nasza planeta. Polskie obchody Światowego Dnia Ziemi wieńczył festyn, w tym roku obchodzony 4 czerwca 2017 r. na Polach Mokotowskich. Uczestniczyliśmy w tym święcie.

„Rolnik producentem żywności – zasady sprzedaży bezpośredniej” to temat konferencji, zorganizowanej przez MODR Oddział Bielice, która odbyła się 14 grudnia w Urzędzie Gminy w Wiskitkach.

Jak co roku w grudniu w MODR Oddziale w Poświętnem w Płońsku odbyła się konferencja pt. „Znaczenie pszczoły miodnej w produkcji rolniczej” organizowana we współpracy z Polskim Związkiem Pszczelarskim.

Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego wspólnie z Mazowieckim Ośrodkiem Doradztwa Rolniczego w Warszawie zorganizowały I edycję „Mazowieckiego Konkursu Serów Zagrodowych”, którego celem było promowanie wyrobów mleczarskich – serów podpuszczkowych wytwarzanych samodzielnie we własnym gospodarstwie domowym.