Siedziba MODR w Warszawie:  ul. Czereśniowa 98, 02-456
Tel.: 22 571 61 00 | e-mail: sekretariat@modr.mazowsze.pl

APS   kleski    
sir logotyp 150x70fb sir      
A A A

MODR Oddział Poświętne w Płońsku organizuje szkolenia z zakresu doradztwa dotyczącego środków ochrony roślin:

9 czerwca w budynku Gminnego Ośrodka Kultury w Tarczynie odbyła się konferencja ekologiczna pod hasłem „Razem chronimy przyrodę”, której tematem wiodącym były zwyczaje i ochrona pszczół oraz gatunków z rodziny pszczołowatych. Organizatorem konferencji była gmina Tarczyn reprezentowana przez burmistrz Barbarę Galicz, którą aktywnie wspierali: Mazowiecki Ośrodek Doradztwa Rolniczego Oddział Radom reprezentowany przez dyrektora Oddziału Radom Józefa Cytryniaka, LGD „Perły Mazowsza”, SP ZOZ w Tarczynie, Gminny Ośrodek Kultury w Tarczynie oraz wszystkie gminne placówki edukacyjne.

Mazowiecki Ośrodek Doradztwa Rolniczego Oddział Poświętne w Płońsku zaprasza 3 lutego (środa) na konferencję pt. „Prawidłowa uprawa rzepaku ozimego”.

Mazowiecki Ośrodek Doradztwa Rolniczego Oddział Poświętne w Płońsku oraz ProBiotics Polska zapraszają na konferencję Dobre praktyki rolnicze w integrowanej ochronie roślin z zastosowaniem pożytecznych mikroorganizmów”, która odbędzie się 17 listopada w Płońsku w Centrum Edukacyjno – Konferencyjnym przy ul. Sienkiewicza 11.

Mazowiecki Ośrodek Doradztwa Rolniczego z siedzibą w Warszawie rozpoczyna cykl konferencji organizowanych w ramach realizacji Planu Działania Sekretariatu Regionalnego KSOW w województwie mazowieckim na lata 2014-2015.