Siedziba MODR w Warszawie:  ul. Czereśniowa 98, 02-456
Tel.: 22 571 61 00 | e-mail: sekretariat@modr.mazowsze.pl

APS   kleski    
sir logotyp 150x70fb sir      
A A A

Mazowiecki Ośrodek Doradztwa Rolniczego Oddział Poświętne zaprasza 19 marca br. o godz. 10:00 do Centrum Edukacyjno – Konferencyjnym przy ulicy H. Sienkiewicza 11, na konferencję nt. „Zasady przechowywania nawozów naturalnych w kontekście nowego „Programu azotanowego”.

W związku z wdrożeniem programu azotanowego przewiduje się dostosowanie infrastruktury gospodarstw rolnych do wymagań określonych w programie, tj. realizacji inwestycji w zakresie budowy urządzeń do przechowywania nawozów naturalnych, a także planu nawożenia azotem albo wyliczenia maksymalnych dawek azotu przez podmioty, wskazane w programie azotanowym.

Tematem wiodącym spotkania będzie stosowanie dobrych praktyk rolniczych, chroniących wodę, gleby i powietrze przed zanieczyszczeniami powodowanymi przez nawozy i nawożenie oraz przechowywanie nawozów naturalnych i zakwaszanie gnojowicy.

Prelegentami będą przedstawiciele Centrum Doradztwa Rolniczego Oddział Radom. Serdecznie Państwa zapraszamy, tym bardziej, że jest to znakomita okazja do uzupełnienia i poszerzenia wiedzy z zakresu programu azotanowego.

 

Szczegółowych informacji udziela:

Natalia Kraśniewska

tel. 23 663 07 12, 505 302 541

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.