Siedziba MODR w Warszawie:  ul. Czereśniowa 98, 02-456
Tel.: 22 571 61 00 | e-mail: sekretariat@modr.mazowsze.pl

APS   kleski
sir logotyp 150x70fb sir  
A A A

Mazowiecki Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Warszawie Oddział w Płocku przystąpił do realizacji projektu: ”Systemy jakości żywności – wsparciem jakości produkcji”, realizowanego w ramach Planu Działania Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

W ramach operacji odbędzie się konferencja (bezpłatna) dla 60 uczestników. Spotykamy się 24 października br. w sali wykładowej Mazowieckiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Warszawie Oddział w Płocku, ul. Zglenickiego 42 D. Projekt skierowany jest do rolników, producentów i przetwórców żywności, członków samorządu rolniczego, przedstawicieli LGD, doradców i osób zainteresowanych zdobyciem wiedzy dotyczącej uczestnictwa w krajowych i unijnych systemach jakości żywności. Osoby zainteresowane uczestnictwem w konferencji proszone są o zgłoszenie się do doradcy rolniczego MODR Oddział Płock, dyżurującego w urzędzie gminy, właściwym ze względu na miejsce zamieszkania lub do osoby bezpośrednio realizującej projekt: Barbara Snopek MODR Oddział Płock ul. Zglenickiego 42 D, tel.: 24/268-60-87, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zgłoszenia przyjmowane są do 17 października 2017 r.

__P R O G R A M__

 

Zachęcamy do odwiedzenia stron internetowych: www.mazowieckie.ksow.pl , gdzie można znaleźć informacje o bieżących inicjatywach,
działaniach PROW 2014-2020, wsparciu KSOW
oraz www.ksow.pl gdzie można zarejestrować się jako Partner KSOW.