Siedziba MODR w Warszawie:  ul. Czereśniowa 98, 02-456
Tel.: 22 571 61 00 | e-mail: sekretariat@modr.mazowsze.pl

APS   kleski    
sir logotyp 150x70fb sir      
A A A

MODR Oddział Płock wspólnie ze Starostwem Powiatowym w Płocku, Wójtem Gminy Łąck i Zarządem Stada Ogierów w Łącku, serdecznie zapraszają Państwa do udziału w imprezie „XXVII Giełda rolnicza”, która odbędzie się 13 maja 2018 roku na terenie przy Hali Sportowej w Łącku, ul Gostynińska 2.

W ofercie giełdy: prezentacje handlowe i usługowe firm działających dla rolnictwa, m.in. maszyny i urządzenia, nawozy, pasze, środki ochrony roślin, samochody osobowe i dostawcze, punkty konsultacyjne MODR, KOWR , KRUS i innych instytucji związanych z rolnictwem, pokaz pracy maszyn rolniczych na polu, kiermasze i prezentacja gospodarstw ekologicznych, kiermasz kwiatów, drzew , krzewów ozdobnych i owocowych, kiermasz wyrobów rękodzieła ludowego, prezentację gospodarstw agroturystycznych, walorów turystyczno-krajoznawczych Mazowsza, wybór „Najciekawszego stoiska wystawowego”, „Najciekawszej oferty rolniczej”, „Najciekawszej oferty ogrodniczej”, występy artystyczne.

Wystawców, którzy chcą zaprezentować swoją ofertę podczas giełdy prosimy o zwrot wypełnionej karty zgłoszenia wraz z kopią dowodu wpłaty za stoisko, w nieprzekraczalnym terminie do 7 maja 2018 r. na adres: Mazowiecki Ośrodek Doradztwa Rolniczego Oddział Płock, ul. Zglenickiego 42D, 09-411 Biała, fax. 24 269 77 00. Jednocześnie informujemy, że poza prezentacją swojej oferty na wystawie, istnieje możliwość reklamy Państwa Firmy w „Gazecie Targowej” (szczegóły w karcie zgłoszenia ). Będzie nam miło gościć Państwa jako wystawcę swoich produktów lub usług.

Mamy nadzieję, że skorzystacie Państwo z udziału w imprezie (karta zgłoszenia i regulamin do pobrania) Serdecznie zapraszamy!

 

 __D O  P O B R A N I A__

1 - Regulamin

2 - Karta zgłoszenia