Siedziba MODR w Warszawie:  ul. Czereśniowa 98, 02-456
Tel.: 22 571 61 00 | e-mail: sekretariat@modr.mazowsze.pl

APS   kleski
sir logotyp 150x70fb sir  
A A A

Mazowiecki Ośrodek Doradztwa Rolniczego Oddział Poświętne zaprasza do udziału w Jesiennym Jarmarku „od pola do stołu”, który odbędzie się 17 września 2017 roku w Płońsku, ul. H. Sienkiewicza 11. Wszelkie informacje dla zainteresowanych firm i wystawców w banerze „Imprezy MODR- druki dla firm”.

Celem Jarmarku jest promocja dziedzictwa kulturowego mazowieckiej wsi, różnych form przedsiębiorczości wiejskiej, twórczości ludowej, gospodarstw rolnych wytwarzających żywność tradycyjną i ekologiczną. Dla miłośników ogródków i ogrodów przydomowych będzie kiermasz kwiatów, krzewów i starych odmian drzew owocowych. Amatorzy wypoczynku na mazowieckiej wsi znajdą interesujące propozycje gospodarstw agroturystycznych.

Oferta XII Jesiennego Jarmarku będzie bogata i różnorodna.

Program:

10.00 - 10.30         Uroczyste otwarcie XII Jesiennego Jarmarku „od pola do stołu” (scena)

10.30 - 15.30         Seminarium „Produkt regionalny i tradycyjny, uruchamianie i prowadzenie działalności w zakresie rolniczego handlu detalicznego
                              w województwie mazowieckim” (Centrum Edukacyjno-Konferencyjne)

10.30 - 13.00         VIII Przegląd Ludowych Zespołów Artystycznych (scena)

13.30 - 14.00         Wręczenie nagród laureatom konkursu VIII Przeglądu Ludowych Zespołów Artystycznych (scena)

9.00 - 17.00           Punkt informacyjny nt. Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 ( stoisko MODR O/Poświętne)

9.00 - 17.00           Kiermasze żywności tradycyjnej i ekologicznej, twórczości ludowej, rękodzieła,
                              i
oraz kwiatów, krzewów, drzewek

 

Zapraszamy serdecznie mieszkańców Mazowsza do miłego i spędzenia czasu na Jesiennym Jarmarku w Poświętnem. Zachęcamy wystawców do udziału w Jarmarku. Posiadamy odpowiednie warunki, zaplecze i doświadczenie organizacyjne do realizacji tej imprezy.

 

D O   P O B R A N I A _

  1.  Karta zgłoszenia
  2. Regulamin
  3. Zamówienie na wyżywienie i zakwaterowanie
  4. Plakat

ZAPROSZENIE 

Do udziału w VIII Przeglądzie Ludowych Zespołów Artystycznych, który odbędzie się na terenie Mazowieckiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego, Oddziału Poświętne w Płońsku, w dniu 17 września 2017 roku, podczas XII Jesiennego Jarmarku "od pola do stołu". Gwarantujemy wszystkim dobrą zabawę a wykonawcom nagrody finansowe. Zainteresowanych prosimy o zapoznanie się z Regulaminem przeglądu i przeslanie karty zgłoszenia.  

D O   P O B R A N I A _

  1. Regulamin Przeglądu LZA
  2. Zgłoszenie Przegląd LZA

  

Szczegółowe informacje:

Danuta Bronowska        tel: 23 663 07 26       e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zenona Szostek               tel: 23 663 07 23       e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Paulina Wasiak                 tel: 23 663 07 23       e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

W tegorocznym naborze operacji partnerów Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich w ramach dwuletniego planu operacyjnego KSOW na lata 2016-2017 dla konkursu nr 1/2017 ogłoszonego 26 stycznia 2017 roku operacja XII Jesienny Jarmark „od pola do stołu” została wskazana do dofinasowania - Działanie 6: Ułatwianie wymiany wiedzy pomiędzy podmiotami uczestniczącymi w rozwoju obszarów wiejskich     oraz wymiana i rozpowszechnianie rezultatów działań na rzecz tego rozwoju.

                                            

Zachęcamy do odwiedzenia stron internetowych: www.mazowieckie.ksow.pl, gdzie można znaleźć informacje o bieżących inicjatywach i wsparciu KSOW oraz www.ksow.pl  gdzie można zarejestrować się jako Partner KSOW.

logotypy