Siedziba MODR w Warszawie:  ul. Czereśniowa 98, 02-456
Tel.: 22 571 61 00 | e-mail: sekretariat@modr.mazowsze.pl

APS   kleski    
sir logotyp 150x70fb sir      
A A A

Szanowni Państwo ! Po raz czternasty mamy zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w  Mazowieckich Dniach  Rolnictwa, które odbędą się w dniach 22-23 czerwca br.

Honorowy patronat nad naszymi Targami objął Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Marszałek Województwa Mazowieckiego oraz Wojewoda Mazowiecki.

Program Targów obejmuje:

  • Mazowiecką Wystawę Zwierząt Hodowlanych ( sobota i niedziela);
  • Amatorskie Zawody w Powożeniu Zaprzęgami Parokonnymi (niedziela);
  • Pokazy pracy maszyn (w sobotę i niedzielę);
  • Prezentację odmian i nowoczesnych technologii upraw na polu doświadczalnym (sobota i niedziela od godz. 9.00 do 17.00);
  • Konkurs na Hit Targowy (ogłoszenie wyników w sobotę) oraz  Konkurs na najciekawszą   aranżację stoiska  (ogłoszenie wyników w niedzielę).
  • III Ekologiczny Turniej Rodzinny (sobota)

Mazowieckie Dni Rolnictwa stwarzają szansę, poprzez połączenie prezentacji poletek demonstracyjnych, wystawy maszyn i środków do produkcji rolnej z fachowym doradztwem, uzyskania kompleksowej informacji potrzebnej rolnikom, służbom doradczym oraz instytucjom i osobom związanych z rolnictwem. Prezentowanie nowoczesnych technologii produkcji, dostępnych środków pomocowych oraz fachowe doradztwo, jak z nich korzystać, zwiększają szansę poczynienia trafnych inwestycji gospodarczych. Ogromne zainteresowanie i wysoka frekwencja zwiedzających są gwarancją sukcesu i korzyści zarówno dla uczestników jak i organizatorów.

Wykorzystajcie Państwo tę okazję rozszerzenia rynku dla swoich wyrobów i usług

Zapraszamy serdecznie Państwa do udziału w XIV Mazowieckich Dniach Rolnictwa.

Organizatorzy

 

loga MDR

 

Pliki do pobrania:

 

Pobierz z galerii: