Siedziba MODR w Warszawie:  ul. Czereśniowa 98, 02-456
Tel.: 22 571 61 00 | e-mail: sekretariat@modr.mazowsze.pl

APS   kleski
sir logotyp 150x70fb sir  
A A A

Ta popularna impreza wystawienniczo-handlowa organizowana jest przez MODR Oddział Siedlce. W tym roku odbędzie się w sobotę, 29 kwietnia 2017 roku na Placu im. Generała Władysława Sikorskiego w Siedlcach. Atrakcyjne oferty handlowe zaprezentują na niej firmy ogrodnicze i działające na rzecz rolnictwa.

Można będzie podziwiać i zakupić, m.in. rośliny rabatowe, kwiaty doniczkowe, zioła, byliny, krzewy i drzewka ozdobne, drzewa owocowe, nasiona i urządzenia do ogrodów oraz uzyskać wiele cennych i fachowych porad dotyczących uprawy roślin.

Na stoiskach organizatorów informacją będą służyli doradcy siedleckiego Oddziału MODR. Ponadto prezentowane będą produkty tradycyjne i regionalne oraz wyroby rękodzieła ludowego i artystycznego. Swoją ofertę przedstawią gospodarstwa agroturystyczne i zagrody edukacyjne.Jak co roku, na kiermaszu żywności ekologicznej można będzie kupić wypieki cukiernicze i piekarnicze, przetwory owocowo-warzywne, sery, jogurty, świeże zioła i sadzonki warzyw. Można też będzie porozmawiać z rolnikami prowadzącymi tego typu działalność.

Sobotnią wystawę uświetnią występami lokalne zespoły artystyczne i ludowe. Dla zwiedzających przeprowadzone będą quizy z nagrodami.

Więcej informacji pod nr tel. 505 302 473.  

1. Ogłoszenie- Rekreacja - WIOSNA 2017
2. Regulamin Wystawy dla uczestników -WIOSNA-2017
3. Regulamin Wystawy-dla Wystawców- WIOSNA-2017
4. ZGŁOSZENIE-WIOSNA-2017